apie-projekta1

Ieškantiems ramybės

Projektą „Aido takas“ kūrėme tiems, kurie vertina ramybę ir privatumą. Visai greta Baltijos jūros esančiame sklype iškils 24 jaukūs, modernūs pastatai – kiekvienas su nuosavu 2-3 arų ploto kiemeliu ir terasa, sandėliuku bei patogiu automobilių parkavimu. Įsikūrę šioje gyvenvietėje galėsite džiaugtis nuosava poilsio erdve, suteikiančia galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio ir skubėjimo.

apie-projekta

Ypatinga vieta prie jūros

„Aido takui“ išrinkome vietą, kuri leis mėgautis pajūrio ramybe ir gamta, tačiau prireikus – patogiai ir greitai pasiekti miesto privalumus. Gyvenvietė įsikurs Kunigiškėse – gamtos apsuptyje esančioje šiaurinėje Palangos dalyje. Nuo čia iki Baltijos jūros paplūdimio – vos 500 metrų, o jį pasiekti galėsite tiesiai per pušyną, ošiantį vos už 200 m nuo jūsų naujųjų namų. Iki Palangos centro dviračiu kelionė trunka apie 20 min., automobiliu – vos 10 min. „Aido tako“ teritorija bus uždara, taip užtikrinant gyventojų saugumą bei privatumą.

vizualizacija2

Namai skirtingiems poreikiams

Norintieji „Aido take“ turėti savo poilsio erdvę gali rinktis iš trijų skirtingo ploto ir išplanavimo pastatų variantų: erdviausio ~71 kv.m., ~65 kv.m. ar mažesnio sublokuoto ~44 kv.m. pastato. Kiekvienas pastatas taip pat turės nuosavą ~10-12 kv.m. dydžio lauko terasą bei ~2-6 kv.m. sandėliuką, kur patogu laikyti kepsninę, dviračius ir kitus daiktus. Visi pastatai – A+ energetinės klasės su aeroterminio šildymo sistema. Išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį namą galite skiltyje „Rinktis namus“.

apie-projekta3

Aido takas II etapas

Sėkmingai išvystę I Aido takas etapą, siūlome įsigyti būstą II Aido takas etape.

 

 

 

Parašykite mums

Jeigu turite papildomų klausimų, parašykite mums, mielai Jums padėsime!